Milí priatelia, v čase karantény a prísnych bezpečnostných opatrení je Labyrint zatvorený až do odvolania.
Radi by sme Vám však ponúkli cvičenia s našimi Vašimi obľúbenými lektormi online. Vytvorili sme dočasný rozvrh cvičení, ktoré Vám budeme poskytovať prostredníctvom aplikácie zoom.us. Potrebujete k tomu len počítač alebo tablet, pripojenie na internet a priestor pre cvičenie u Vás doma alebo kdekoľvek trávite tento čas.

Ako sa bude cvičiť?

Zatiaľ budeme cvičiť jeden krát za deň, cvičenia budú s Anízom, Maťou a Zuzkou. Rozvrh vidíte ako titulnú fotku k tomuto článku. Začíname v stredu 1. apríla s kým iným ako s našou jedinečnou Zuzanou Burianovou, ktorá Vám ponúkne hodinu Pilates. Postupne pribudnú aj ranné jogy s Elou, príp. ďalšie cvičenia a spojenia.

Ako to funguje?

* Tak ako predtým, z nášho upraveného rozvrhu si vyberiete konkrétne cvičenie v konkrétnom čase  a prihlásite sa prostredníctvom rezervačného systému. Následne dostanete potvrdzujúci email o prihlásení na cvičenie.

* 30 minút pred termínom hodiny Vám do mailu príde aktivačný link, prostredníctvom ktorého sa spojíte s lektorom a ostatnými cvičiacimi. Odkaz vás presmeruje na oficiálnu stránku ZOOM, z ktorej sa automaticky spustí sťahovanie programu do vášho počítača.

/ v prípade, že by sa sťahovanie programu nezačalo automaticky, kliknite na stránke na ponuku označenú ako download & run Zoom, ktorá spustí nové sťahovanie./

* Po stiahnutí programu do vášho počítača stačí už len spustiť a dokončiť inštaláciu.

/ Rýchlosť inštalácie a spustenia programu závisí od výkonu každého počítača rôzne./

* Po spustení programu sa objaví tabuľka s riadkom, do ktorého napíšte svoje meno a priezvisko. Napokon kliknite na Join Meeting a čakajte na vytvorenie spojenia.

Ako sa platí?

Pre každého účastníka je prvé prihlásenie a teda prvé cvičenie zadarmo.

Každé ďalšie cvičenie bude spoplatnené nasledovne:

1,5 hod. cvičenie: 4 eur

1 hod. cvičenie: 3 eur

Pre zjednodušenie platieb bude potrebné, aby ste si u nás predplatili kredit v hodnote 20 eur alebo 40 eur platbou na náš účet. Kredity Vám bude platiť až do konca roka 2020. Doteraz uhradené kredity ostávajú v platnosti tiež do konca roka 2020.

Údaje k platbe:

Tatrabanka, č.ú.: 2628535413/1100, IBAN: SK1611000000002628535413,  VS: dátum úhrady v tvare deň/mesiac/rok,  poznámka:  meno a priezvisko

Tešíme sa na virtuálne stretnutia, priatelia!