Knižky pre deti

  • Zatúlané papučky  /knižka + CD/    ilustrovaná a zhudobnená knižka pre najmenšie deti 

Kniha básničiek pre najmenšie deti od autorky Janky Necpalovej

Knižka obsahuje 13 básní nasledujúcich v dejovej línii, v príbehu o mackovi, ktorý stratil svoje papučky a pri ich hľadaní spoznáva iné zvieratká, objavuje rôzne miesta a zažíva krátke, symbolické stretnutia. Básne sú citlivé a metaforické, tematicky blízke deťom od 2 do 6 rokov a ich spôsobu nazerania na okolitý svet, ktorý každodenne objavujú. Každá báseň je originálne autorsky ilustrovaná Martinom Krkoškom, citlivo a zároveň veľmi odborne hudobne spracovaná Marekom Pastírikom a zdramatizovaná hercami pod vedením divadelnej dramaturgičky Barbory Zamiškovej.

Naším cieľom pri príprave tohto dielka bolo ponúknuť nekonvenčný a umelecky bohatý prístup k tvorbe a produkcii  pre deti. Zatúlané papučky vydalo Tanečné divadlo Alternatív v novembri 2017.

Sledovať nás môžte aj na tomto linku

  • Papučky / knižka + CD /     ilustrovaná a zhudobnená knižka pre najmenšie deti

Papučky – útla knižka básničiek Jany Necpalovej s ilustráciami Martina Krkoška. Kniha je určená najmenším deťom, ktoré sa za pomoci obrázkov môžu učiť poznávať zvieratká, alebo si na texty zatancovať. Súčasťou knihy je totiž aj CD so zhudobnenými textami. Papučky vydalo Tanečné divadlo Alternatív v novembri 2012.

Cena kníh

Zatúlané papučky s CD

vypredané

Papučky s CD

11 € + poštovné

Knižky Vám, na základe Vášho záujmu, môžeme zaslať aj s faktúrou na dobierku.

Knižky si môžete objednať na dobierku (cez objednávkový formulár) alebo zakúpiť priamo u nás v Centre pohybu a tanca Labyrint, za Bábkovým divadlom, na Kuzmányho 6 v Žiline v dňoch Pondelok – Piatok 9-20h , ale aj  v kníhkupectve Artforum na Mariánskom námestí a v predajni Bubliboom na Bulvári.

Objednávka kníh: