Tanečno-pohybové workshopy pre verejnosť so Zuzanou Burianovou

Srdečne Vás pozývame na tanečné/pohybové workshopy, ktoré sú určené verejnosti . Povedie ich Zuzana Burianová, choreografka , tanečnica, zdravotná klaunka a ich hlavným účelom je venovať nedeľné poobedia pohybu, kreativite a zážitku uvedomenia si vlastných tendencií v skupine/ v pohybe/ v mysli a aktívne ich využiť pre osobný rozvoj v pohybe. Tréningy budú prispôsobené schopnostiam jednotlivcov a nie je sa čoho báť. Skočte do toho rovnými nohami a uvidíte. Ide o čas, ktorý chcete venovať sami sebe s láskou k pohybu .
Každý z tréningov možno absolvovať samostatne.

Nedeľa 24.10.2019 14:00-18:00, Centrum pohybu a tanca Labyrint Žilina

Workshop bude zameraný na rozvoj celistvého precítenia tela a jeho možností efektívneho a zdravého hýbania sa v rámci techniky súčasného tanca. Budeme pracovať veľa s dychom, s vedomím vnútorného a vonkajšieho priestoru a okúsime aj partnerskú prácu s touto skúsenosťou.

Nedeľa 1.12.2019 14:00-18:00, Centrum pohybu a tanca Labyrint Žilina

Workshop bude zameraný na prehĺbenie vedomia hornej polovice tela a jej využitie v pohybe. hlava, ramená, horné končatiny, hrudník a driek ako vedomé články v pohybe, tanci , komunikácii.

Nedeľa 8.12. 2019 14:00 – 18:00, Centrum pohybu a tanca Labyrint Žilina

Workshop bude zameraný na prehĺbenie vedomia spodnej časti tela a jej využitie v pohybe, tanci. Driek, panva, bedrové kĺby, dolné končatiny, chodidlá ako vedomé články v pohybe, tanci, komunikácii.
Cena: 8 eur/ workshop
Prihlásenie: zburianova@gmail.com, tda@tda.sk, tel.: 0904 916 914
Viac info o lektorovi: www.burianova.sk